Parafia św. Mikołaja

w Raciborzu

ZBIÓRKA NA RZECZ POTRZEBUJACYCH OBYWATELI UKRAINY

06 marca 2022

2022 ukrainaŚwiat oszalał. Gdyby kilka lat temu, ktoś powiedział nam, że zostaniemy zamknięci w domach, odizolowani od siebie przez pandemię, pewnie byśmy nie uwierzyli. A już na pewno pukalibyśmy się w czoło słuchając o zagrożeniu wojennym. A tym czasem mamy rok 2022, jeszcze nie uporaliśmy się z pandemią, a już spadła na nas jak grom z jasnego nieba informacja o wojnie na Ukrainie. Rosja zaatakowała naszego sąsiada. Mamy powody, aby się obawiać. Zamartwianie się jednak nic nie da. Lepiej zając się czynną pomocą ukraińskim uchodźcom – z takiego założenia wychodzimy i bierzemy się do pracy.

ZOBACZ JAK MOŻESZ POMÓC PRZY WSPÓŁPRACY NASZEJ PARAFII I DIECEZJALNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RACIBORZU


Plakaty

 


 

Polecane strony

 

diecezja opolska


wsd


wsd


doxa


doxa