Polecamy
Zaproszenia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Msze w niedzielę
autor:
· Daniel dnia 14 marca 2020
W odniesieniu się do ostatnich rozporządzeń władz państwowych i kościelnych podczas Mszy Świętych będzie mogło przebywać jednocześnie maksymalnie 50 osób w kościele. Dlatego też została zwiększona ilość Mszy Świętych.

Msze Święte w niedzielę: 7:00; 7:45; 9:00; 9:45; 10:30; 11:15; 12:00; 12:45; 16:15; 17:00.

Osobom starszym, ich opiekunom, dzieciom i wszystkim tym, którzy czują jakąkolwiek obawę przed koronawirusem zaleca się pozostanie w domach za zgodą ks. biskupa Andrzeja Czai, który udzielił dyspensę na wszystkich wiernych. Kliknij tutaj, by przeczytać o dyspensie.

Przeczytaj więcej o duchowej komunii


Drukuj
Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski 13.03.2020
autor:
· Daniel dnia 13 marca 2020 ·
W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych z 13 marca br., które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób, w tej wyjątkowej sytuacji, proszę biskupów diecezjalnych o wydanie decyzji, aby podczas każdej Mszy św. i nabożeństw wewnątrz kościoła mogło przebywać maksymalnie 50 osób.


Czytaj więcej 333 czytań Drukuj
Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski 12.03.2020
autor:
· Daniel dnia 13 marca 2020 ·
Z wiarą w Opatrzność Bożą i w trosce o życie i zdrowie społeczeństwa i w nawiązaniu do komunikatów Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski podejmujemy decyzję o wprowadzeniu prewencyjnych środków ostrożności w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Kościół od dwóch tysiącleci służy osobom chorym i potrzebującym, nawet w czasach epidemii, nie rezygnując z głoszenia Ewangelii oraz sprawowania sakramentów świętych.


Czytaj więcej 326 czytań Drukuj
Pasterka - Msza Święta o północy
autor:
· Daniel dnia 01 stycznia 2020
Tradycyjnie Mszą Świętą o północy rozpoczęliśmy świętowanie Bożego Narodzenia. To czas również pięknie udekorowanego wnętrza choinkami oraz stworzenie szopki, która wzmacnia celebrację okresu bożonarodzeniowego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Mszy Świętej oraz wystroju naszgo kościoła.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PASTERKI


Drukuj
Życzenia bożonarodzeniowe
autor:
· Daniel dnia 24 grudnia 2019


Drukuj
Zatrzymane w kadrze...
autor:
· Daniel dnia 10 grudnia 2019
Początek grudnia to w naszej parafii szczególny czas, który wiąże się nieodzownie ze świętem patronalnym w naszej parafii oraz z uroczystością Niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy zatem do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODPUSTU

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WIZYTY ŚW. MIKOŁAJA

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚWIĘTA GRONA DZIECI MARYI


Drukuj
Czas adwentu - roraty
autor:
· Daniel dnia 08 grudnia 2019
Dziś druga niedziela adwentu, która jak cały okres adwentu przygotowuje nas do świąt Bożego Narodzenia. W tym przygotowaniu pomagają nam roraty, na które zapraszamy nie tylko dzieci. Jednak dzieci jak co roku dzięki uprzejmości policji otrzymały podczas pierwszego spotkania roratniego specjalną opaskę odblaskową, która będzie służyć poprawie bezpieczeństwa ich podróży nie tylko do kościoła.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ROZPOCZĘCIA RORAT

ZOBACZ ARTYKUŁ NA STRONIE NASZRACIBORZ.PL


Drukuj
Transmisja na żywo
ZOBACZ ONLINE NA FB


Zaproszenia
Zobacz gazetkę


Tajemnice parafii


Filmoteka


ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY


Polecamy
POSUCHAJ RADIA

1,812,700 unikalnych wizyt


UWAGA! Ten serwis uywa cookies.
Brak zmiany ustawienia przegldarki oznacza zgod na to