Polecamy
Zaproszenia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Pielgrzymka do sanktuarium św. Mikołaja w Bari
autor:
· Daniel dnia 21 listopad 2017
We wrześniu miała miejsce pielgrzymka do sanktuarium św. Mikołaja w Bari. Prócz Bari w planie pielgrzymki było odwiedzenie takich miejscowości jak: Asyż, Cascia, Rzym, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Manopello, Loreto, Wenecja. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej pielgrzymki.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIELGRZYMKI DO WŁOCH


Drukuj
Pielgrzymka motocyklistów na Górze św. Anny
autor:
· Daniel dnia 12 sierpień 2017
W niedzielę 6 sierpnia 2017 r. od samego rana na Górze św. Anny było bardzo głośno, i to nie względu na pielgrzymów ale odgłosy motocykli. Do tronu naszej Patronki św. Anny Samotrzeciej przybywali tym razem pielgrzymi na motocyklach różnej wielkości i różnych marek, na doroczną pielgrzymkę motocyklistów w tym roku już 15. W tym i nasza grupa z Raciborza na czele z ks. proboszczem Adrianem Bombelkiem, który udzielił wywiadu w radiu Doxa dotyczącego tego wydarzenia.ZOBACZ ZDJĘCIA NA WWW.SWANNA.COM.PL Z PIELGRZYMKI MOTOCYKLISTÓW


Drukuj
Koncert Uwielbienia
autor:
· Daniel dnia 09 lipiec 2017
O godz. 18.00 w ogrodzie farskim odbył się KONCERT UWIELBIENIA. Wystąpili wokaliści i muzycy, którzy prowadzili Opolski Koncert Uwielbienia w Uroczystość Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU UWIELBIENIA


Drukuj
Wizyta s. Szczepany z Betlejem
autor:
· Daniel dnia 29 czerwiec 2017
20 czerwca gościliśmy u nas s. Szczepanę wraz z dziećmi z Betlejem. s. Szczepana prowadzi w Betlejem Dom Pokoju gdzie mieliśmy okazję być w czas naszej ubiegłorocznej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Wtedy zaprosiliśmy ja do naszej parafii. Bardzo się cieszymy z tych odwiedzin i z tego ze mogliśmy złożyć na ręce siostry ofiarę którą zbieraliśmy w Kościele oraz przez kolędników misyjnych, na rzecz dzieci i młodzieży będących w Domu Pokoju w Betlejem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WIZYTY S. SZCZEPANY


Drukuj
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
autor:
· Daniel dnia 18 czerwiec 2017
Boże Ciało - tak tradycyjnie nazywamy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Idąc w uroczystej procesji do czterech ołtarzy ulicami naszego miasta dajemy świadectwo istnienia wartości tak cennych, że niezbędnych dla człowieka w życiu tu na ziemi. Rozwalania głoszone przy każdym z ołtarzy są głosem w miejscu publicznym zachęcającym kroczących obok Kościoła do spojrzenia sercem w kierunku Boga. Kiedy idziemy procesyjnie śpiewem i modlitwą adorujemy Ciało Jezusa Chrystusa i dajemy przykład dla innych bycia dziećmi Bożymi.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BOŻEGO CIAŁA


Drukuj
Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej
autor:
· Daniel dnia 12 czerwiec 2017
Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i dla jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Eucharystia wraz z komunią świętą jest niezwykłym darem Boga, który pragnie być pokarmem dla człowieka już tu, w wymiarze życia doczesnego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęcia z tej uroczystości.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ


Drukuj
Fotorelacja z procesji na Dni Krzyżowe i św. Urbana
autor:
· Daniel dnia 04 czerwiec 2017
Przekładem ludowej i tradycyjnej pobożności są procesje na Dni Krzyżowe i w święto św. Urbana. Oto kilka zdjęć z tych procesji

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PROCESJI NA DNI KRZYŻOWE I ŚW. URBANA


Drukuj
Rekrutacja do szkoły
Transmisja na żywo
ZOBACZ ONLINE NA FB


Zaproszenia
Zobacz gazetkę


Tajemnice parafii


Filmoteka


ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY


Polecamy
POSUCHAJ RADIA

1,761,881 unikalnych wizyt


UWAGA! Ten serwis uywa cookies.
Brak zmiany ustawienia przegldarki oznacza zgod na to