Polecamy
Zaproszenia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Życzenia na Święta Bożego Narodzenia
autor:
· Daniel dnia 24 grudzień 2017


Drukuj
Odpust parafialny
autor:
· Daniel dnia 24 grudzień 2017
Choć wspomnienie św. Mikołaja przypada 6 grudnia to nasz odpust parafialny obchodziliśmy w niedzielę 10 grudnia kiedy to w uroczystej formie odprawiona została Msza Święta w intencji wszystkich parafian. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODPUSTU PARAFIALNEGO


Drukuj
Bezpieczna droga na Roraty
autor:
· Daniel dnia 10 grudzień 2017
Nietypowy finał miały pierwsze w tym roku roraty w naszym kościele. Po mszy świętej dzieci otrzymały z rąk księdza proboszcza Adriana Bombelka, policjantów z raciborskiej drogówki oraz motocyklistów z grupy SRC Motocykle kamizelki odblaskowe. Każda z 250 kamizelek została opatrzona nadrukiem z kulą ziemską, żarówką i napisem "My jesteśmy światłem świata".
Aby dzieciom uczęszczającym na roraty nie przytrafiło się nic złego parafia postanowiła zakupić takie kamizelki, a akcję wsparli również motocykliści zrzeszeni w grupie SRC Motocykle.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE MSZY ŚW. RORATNIEJ
I AKCJI PRZEKAZANIA KAMIZELEK


Drukuj
Msza Święta w intencji Ojczyzny
autor:
· Daniel dnia 30 listopad 2017
17 listopada miała miejsce Msza Święta w intencji Ojczyzny, która odbyła się z udziałem Straży Granicznej oraz pozostałych służb mundurowych naszego miasta i powiatu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE MSZY ŚW.


Drukuj
Pielgrzymka do sanktuarium św. Mikołaja w Bari
autor:
· Daniel dnia 21 listopad 2017
We wrześniu miała miejsce pielgrzymka do sanktuarium św. Mikołaja w Bari. Prócz Bari w planie pielgrzymki było odwiedzenie takich miejscowości jak: Asyż, Cascia, Rzym, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Manopello, Loreto, Wenecja. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej pielgrzymki.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIELGRZYMKI DO WŁOCH


Drukuj
Pielgrzymka motocyklistów na Górze św. Anny
autor:
· Daniel dnia 12 sierpień 2017
W niedzielę 6 sierpnia 2017 r. od samego rana na Górze św. Anny było bardzo głośno, i to nie względu na pielgrzymów ale odgłosy motocykli. Do tronu naszej Patronki św. Anny Samotrzeciej przybywali tym razem pielgrzymi na motocyklach różnej wielkości i różnych marek, na doroczną pielgrzymkę motocyklistów w tym roku już 15. W tym i nasza grupa z Raciborza na czele z ks. proboszczem Adrianem Bombelkiem, który udzielił wywiadu w radiu Doxa dotyczącego tego wydarzenia.ZOBACZ ZDJĘCIA NA WWW.SWANNA.COM.PL Z PIELGRZYMKI MOTOCYKLISTÓW


Drukuj
Koncert Uwielbienia
autor:
· Daniel dnia 09 lipiec 2017
O godz. 18.00 w ogrodzie farskim odbył się KONCERT UWIELBIENIA. Wystąpili wokaliści i muzycy, którzy prowadzili Opolski Koncert Uwielbienia w Uroczystość Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU UWIELBIENIA


Drukuj
Zaproszenia


Zobacz gazetkę


Zobacz gazetkę


Tajemnice parafii


Filmoteka


ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY


Polecamy
POSUCHAJ RADIA

1,509,983 unikalnych wizyt


UWAGA! Ten serwis uywa cookies.
Brak zmiany ustawienia przegldarki oznacza zgod na to