Polecamy
Zaproszenia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Życzenia Wielkanocne
autor:
· Daniel dnia 11 kwiecień 2019


Drukuj
Msza Święta o północy - Pasterka
autor:
· Daniel dnia 29 grudzień 2018
Mesjasz rodzi się w Betlejem. Wypełnienie przepowiedni proroków następuje tak niespodziewanie, że nawet mieszkańcy miasteczka nie zwrócą uwagi na nowo narodzone Dziecię. Tylko czuwający przy trzodach pasterze umieją rozpoznać w Nim oczekiwanego od wieków Zbawiciela. Mieć nadzieję to żywić głębokie przeświadczenie, że Bóg jest wierny swoim obietnicom, i połączyć je z wytrwałym i czujnym oczekiwaniem. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Pasterki.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PASTERKI


Drukuj
Życzenia Bożonarodzeniowe
autor:
· Daniel dnia 23 grudzień 2018


Drukuj
Odpust parafialny i święto Dzieci Maryi
autor:
· Daniel dnia 13 grudzień 2018
Druga niedziela adwentu to w naszej parafii czas odpustu związany ze wspomnieniem św. Mikołaja, które obchodziliśmy 6 grudnia, ale również było to święto Dzieci Maryi, które w tym dniu odnawiały swoje przyrzeczenia. Pod koniec Mszy Świętej w nasze progi przybył św. Mikołaj, który miał dla każdego coś słodkiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE MSZY ODPUSTOWEJ


Drukuj
Jasna droga do Boga - roraty 2018
autor:
· Daniel dnia 12 grudzień 2018
Jesteśmy w okresie adwentowym, który nieodłącznie wiąże się z roratami. Ksiądz Proboszcz, wspólnie z motocyklistami z SRC Racibórz i raciborską policją podczas pierwszych rorat rozdali dzieciom opaski odblaskowe, które mają w sobie zawarte hasło tegorocznych rorat: Jasna droga do Boga. Dzięki nim najmłodsi parafianie będą widoczni w ciemnościach panujących na zewnątrz w okresie zimowym.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE MSZY RORATNIEJ

Zobacz również:
- https://www.nowiny.pl/145724-jasna-droga-do-boga-w-quotmikolaju-quot-rozdano-prawie-300-odblaskow.html
- http://raciborz.slaska.policja.gov.pl/k20/informacje/wiadomosci/248635,WSPOLNA-AKCJA-POLICJI-PROBOSZCZA-I-MOTOCYKLISTOW-ODBLASKI-DLA-DZIECI.html

Drukuj
Święto Liturgicznej Służby Ołtarza
autor:
· Daniel dnia 01 grudzień 2018
W niedzielę 25 listopada podczas uroczystych nieszporów odbyło się w naszej parafii przyjęcie do grona ministrantów oraz odnowienie przyrzeczeń ministranckich i lektorskich. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć [ ks. Piotr ].

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI MINISTRANCKIEJ


Drukuj
Wspomnienie św. Marcina
autor:
· Daniel dnia 12 listopad 2018 ·
Święty Marcin żył w IV wieku i dzięki jego świętości życia wiele osób podążyło za Chrystusem szczególnie wybierając drogę kapłaństwa. Mając 15 lat wstąpił do armii Konstancjusza II. Żebrakowi proszącemu o jałmużnę u bram miasta Amiens oddał połowę swej opończy. Następnej nocy ukazał mu się Chrystus odziany w ten płaszcz i mówiący do aniołów: To Marcin okrył mnie swoim płaszczem. Pod wpływem tego wydarzenia przyjął chrzest i opuścił wojsko, uważając, że wojowanie kłóci się z zasadami wiary....

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE WSPOMNIENIA ŚW. MARCINA


Czytaj więcej 733 czytań Drukuj
Kazania pasyjne


Transmisja na żywo
ZOBACZ ONLINE NA FB


Zaproszenia
Zobacz gazetkę


Zobacz gazetkę


Tajemnice parafii


Filmoteka


ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY


Polecamy
POSUCHAJ RADIA

1,706,648 unikalnych wizyt


UWAGA! Ten serwis uywa cookies.
Brak zmiany ustawienia przegldarki oznacza zgod na to