Polecamy
Zaproszenia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Pasterka - Msza Święta o północy
autor:
· Daniel dnia 01 styczeń 2020
Tradycyjnie Mszą Świętą o północy rozpoczęliśmy świętowanie Bożego Narodzenia. To czas również pięknie udekorowanego wnętrza choinkami oraz stworzenie szopki, która wzmacnia celebrację okresu bożonarodzeniowego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Mszy Świętej oraz wystroju naszgo kościoła.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PASTERKI


Drukuj
Życzenia bożonarodzeniowe
autor:
· Daniel dnia 24 grudzień 2019


Drukuj
Zatrzymane w kadrze...
autor:
· Daniel dnia 10 grudzień 2019
Początek grudnia to w naszej parafii szczególny czas, który wiąże się nieodzownie ze świętem patronalnym w naszej parafii oraz z uroczystością Niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy zatem do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODPUSTU

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WIZYTY ŚW. MIKOŁAJA

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚWIĘTA GRONA DZIECI MARYI


Drukuj
Czas adwentu - roraty
autor:
· Daniel dnia 08 grudzień 2019
Dziś druga niedziela adwentu, która jak cały okres adwentu przygotowuje nas do świąt Bożego Narodzenia. W tym przygotowaniu pomagają nam roraty, na które zapraszamy nie tylko dzieci. Jednak dzieci jak co roku dzięki uprzejmości policji otrzymały podczas pierwszego spotkania roratniego specjalną opaskę odblaskową, która będzie służyć poprawie bezpieczeństwa ich podróży nie tylko do kościoła.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ROZPOCZĘCIA RORAT

ZOBACZ ARTYKUŁ NA STRONIE NASZRACIBORZ.PL


Drukuj
Spotkanie ze św. Marcinem
autor:
· Daniel dnia 16 listopad 2019
W niedzielę 10.11.2019 jak co roku do naszej parafii zawitał św. Marcin, który przybywając na koniu podzielił się szatą z ubogim - był to bowiem początek jego drogi do świętości. Pomimo mokrej pogody wielu wiernych przybyło by razem świętować ten dzień, który przeplata się również z obchodami odzyskania niepodległości Polski 11 listopada.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA ZE ŚW. MARCINEM


Drukuj
Święcenia kapłańskie w naszej diecezji
autor:
· Daniel dnia 08 czerwiec 2019
W wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego, 8 czerwca, biskup opolski Andrzej Czaja udzielił święceń prezbiteratu 10 diakonom, w tym naszego parafianina Rafała Kurka. Ksiądz biskup w swojej homili podkreślał znaczenie tego sakramentu oraz życzył wszystkim neoprezbiterom, by byli godnymi kapłanami. Na koniec po Mszy Świętej wręczył wszystkim neoprezbiterom dekrety, które wejdą w życie 28 sierpnia. Ks. Rafał Kurek został posłany do par. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzeniu Wielkim.
Pamiętajmy o modlitwie za tych nowych, jak i za wszystkich wcześniej wyświęconych księży, a także módlmy się o kolejne nowe święte powołania, kapłańskie, zakonne i misyjne.

ZOBACZ WSZYSTKIE DEKRETY NASZYCH NEOPREZBITERÓW


Drukuj
WRAŻLIWOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ - Słowo biskupów do wiernych
autor:
· Daniel dnia 26 maj 2019
W ostatnim czasie wspólnota Kościoła w Polsce wstrząsana jest kolejnymi bolesnymi informacjami o wykorzystywaniu seksualnym dzieci i młodzieży przez niektórych duchownych. Przestępstwa te są źródłem głębokiego cierpienia osób pokrzywdzonych. Nie ma słów, aby wyrazić nasz wstyd z powodu skandali seksualnych z udziałem duchownych. Są one powodem wielkiego zgorszenia i domagają się całkowitego potępienia, a także wyciągnięcia surowych konsekwencji wobec przestępców oraz wobec osób skrywających takie czyny.

PRZECZYTAJ CAŁY DOKUMENT EPISKOPATU


Drukuj
Zaproszenia
Zobacz gazetkę


Zobacz gazetkę


Tajemnice parafii


Filmoteka


ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY


Polecamy
POSUCHAJ RADIA

1,672,046 unikalnych wizyt


UWAGA! Ten serwis uywa cookies.
Brak zmiany ustawienia przegldarki oznacza zgod na to