Polecamy
Zaproszenia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Orszak Trzech Króli AD 2017
dodał:
· Daniel dnia 14 styczeń 2017
Siarczysty mróz nie przestraszył raciborzan i dość licznie wzięli dziś udział w III Raciborskim Orszaku Trzech Króli. Wierni przeszli spod parkingu niedaleko kościoła św. Mikołaja ulicą Mariańską, Ogrodową, Klasztorną, Wojska Polskiego i Nową do Rynku, gdzie odbyło się wspólne kolędowanie.


ZOBACZ ZDJĘCIA Z ORSZAKU I KONCERTU


Drukuj
Pasterka
dodał:
· Daniel dnia 08 styczeń 2017
Tradycyjnie o północy, rozpoczęła się liturgia pasterki - pierwszej Mszy Świętej Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.


ZOBACZ ZDJĘCIA Z PASTERKI


Drukuj
Życzenia
dodał:
· Daniel dnia 24 grudzień 2016
Dzieląc radość Uroczystości Bożego Narodzenia Parafianom i Gościom życzymy, aby nam wszystkim dane było dostrzec obecność Boga w Jego słowie, w liturgii, sakramentach i drugim człowieku...

Życzymy wszystkim radosnych i spokojnych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. W ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku.


Wasi duszpasterze


Drukuj
Fotorelacje
dodał:
· Daniel dnia 24 grudzień 2016
Początkiem grudnia mieliśmy dwa ważne wydarzenia dla naszych młodych parafian. Było to przyjęcie czterech nowych ministrantów oraz święto Dzieci Maryi. Poniżej znajdują się bogate foto relacje z tych wydarzeń.


ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZYJĘCIA MINISTRANTÓW

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI NIEPOKALANEGO POCZĘCIA


Drukuj
Odpust parafialny
dodał:
· Daniel dnia 09 grudzień 2016
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z odpustu parafialnego. W tym też dniu naszych najmłodszych odwiedził św. Mikołaj.


ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODPUSTU PARAFIALNEGO


Drukuj
św. Mikołaj - nassz patron - odpust parafialny
dodał:
· Daniel dnia 04 grudzień 2016
Św. Mikołaj urodził się prawdopodobnie w bogatej rodzinie zamieszkałej w Patarze w Lycji (prowincja Azji Mniejszej). Wybrany został biskupem zaniedbanej podówczas diecezji Myry, którą zarządzał z wielką troską i wiarą. Tam właśnie zasłynął swą świętością, zapałem i cudami. Zmarł ok. 350 r. Niewielka ilość autentycznych informacji na jego temat chętnie uzupełniana była kolorowymi szczegółami legend. Pierwszą biografię Mikołaja napisano w 9 wieku, najbardziej jednak upowszechniła się jego biografia spisana przez Szymona Metaphrastesa w wieku 10.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT NASZEGO PATRONA


Drukuj
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
dodał:
· Daniel dnia 03 grudzień 2016
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pielgrzymki do Ziemi Świętej, która odbyła się w pierwszej połowie listopada.


ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIELGRZYMKI DO ZIEMI ŚWIĘTEJ


Drukuj
Plan kolędy
ZOBACZ PLAN KOLĘDY


Zobacz gazetkę


Zobacz gazetkę


Tajemnice parafii


Filmoteka


ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY


Polecamy


POSŁUCHAJ RADIA

919,547 unikalnych wizyt


UWAGA! Ten serwis używa cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglšdarki oznacza zgodę na to