Triduum Paschalne
· Daniel dnia 12 kwiecień 2016
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych podczas Triduum Paschalnego w trakcie Mszy św. w Wielki Czwartek oraz liturgii w Wielki Piątek.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

Misterium Męki Pańskiej
· Daniel dnia 09 kwiecień 2016
W Niedzielę Palmową w Miedoni oraz w Wielki Piątek w naszym kościele parafialnym nasza młodzież przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie wraz ze swoim opiekunem, ks. Piotrem przedstawiła Misterium Męki Pańskiej. Aktorzy w sztuce przypomnieli nam, że także dzisiaj Jezus cierpi z miłości do każdego z nas. Dziękujemy im za zaangażowanie. Dziękujemy także naszym parafianom, którzy w kaplicy w Miedoni oraz naszym kościele parafialnym wsparli finansowo naszą młodzież ułatwiając jej w ten sposób zebranie koniecznych środków finansowych potrzebnych do spotkania z młodymi i Papieżem w Krakowie. Bóg zapłać! Niech tajemnica Zmartwychwstania umacnia nasz i prowadzi po drogach naszej codzienności.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

Konkurs palm w Niedzielę Palmową
· Daniel dnia 09 kwiecień 2016
W niedzielę Palmową w naszej parafii odbyła się II edycja konkursu na najdłuższą i najpiękniejszą palmę wielkanocną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONKURSU PALMOWEGO

Schola parafialna na basenie
· Daniel dnia 09 kwiecień 2016
W sobotę 12 marca nasza parafialna schola wraz z opiekunem ks. Piotrem odwiedziła nasz raciborski basen H2o. zapraszamy do przejrzenia zdjęć z tego radosnego wypadu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WIZYTY NA BASENIE

Życzenia Wielkanocne
· Daniel dnia 26 marzec 2016

Wielki Czwartek - ustanowienie Sakramentu Kapłaństwa
· Daniel dnia 24 marzec 2016

Poprzez ręce Kapłanów spływa na nas łaska Boża, dlatego dziś prosimy, aby Chrystus uczynił swoich Kapłanów tak wielkimi, aby mogli ogarnąć cały świat, tak silnymi, by mogli go dźwignąć i pomagać w nieustannym zbawianiu.
Niech obfitość łask nieustannie się pomnaża przez Chrystusowe „stokroć więcej” i owocuje w ludzkich sercach umacnianiem wiary i głębszym umiłowaniem Boga.

· Daniel dnia 19 marzec 2016

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

ŚDM 2016

POSŁUCHAJ RADIA